Laslo Truck

македонски
Најнови објави
камион со рамна платформа Volvo FH 420 Volvo FH 420 36.000 € Камион со рамна платформа 2010 673000 км Унгарија, Budapest
камион со рамна платформа DAF XF 460 DAF XF 460 58.500 € Камион со рамна платформа 2014 559000 км Унгарија, Budapest
камион влекач MAN TGA 18.440 MAN TGA 18.440 64.500 € Камион влекач 2007 469500 км Унгарија, Budapest
камион со рамна платформа Mercedes-Benz ACTROS 3336 Mercedes-Benz ACTROS 3336 61.400 € Камион со рамна платформа 2012 305000 км Унгарија, Budapest
камион-ладилник DAF CF 75.310 DAF CF 75.310 16.400 € Камион-ладилник 2002 423656 км Унгарија, Budapest
камион со рамна платформа Renault Maxity 130.35 Eco Renault Maxity 130.35 Eco 17.300 € Камион со рамна платформа 04/2009 128150 км Унгарија, Budapest
Ние ќе одговориме на вашите прашања
Како да стапите во контакт со нас
Vörös László
Vörös László
Јазици: српски, руски, унгарски, германски, англиски
+36 30 790... Прикажи +36 30 790 5966
Адреса
Унгарија, Централна Унгарија, H-1186 , Budapest, Zádor utca 2
Локално време на дилерот: 16:20 (CEST)
Како да не најдете