Laslo Truck
македонски
Почетна Виљушкари Дизел вилушкари Дизел вилушкар Manitou MSI50T 1E3

Дизел вилушкар Manitou MSI50T 1E3

PDF
Сподели
22.000 €
Нето цена
27.060 €
Бруто цена
Контактирајте не
Повикајте
Марка Manitou
Модел MSI50T 1E3
Тип дизел вилушкар
Година на производство 2012
Работни часови 5000 м/ч
Локација Унгарија Budapest
Датум на објавување ное 26, 2023
Каталошки број на продавачот LU1589
Мотор
Гориво дизел
Менувачи
Тип рачен
Оски
Оски 2
Сопирачки
EBS
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја црвен, металик

Дополнителни информации — Дизел вилушкар Manitou MSI50T 1E3

Унгарски
MANITOU MSI50T 1E3
FORKLIFT
Imported / Accident-FREE
Како да стапите во контакт со нас
Laslo Truck
Laslo Truck
country flag Унгарија
+36 30 790... Прикажи +36 30 790 5966
Пишете ни
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Контакти
Vörös László
Vörös László
Јазици: српски, руски, унгарски, германски, англиски
+36 30 790... Прикажи +36 30 790 5966
Како да не најдете
Адреса
Унгарија, Централна Унгарија, H-1200, Budapest, Nagykörösi út 0195048/18 hrsz.
Локално време на дилерот: 05:13 (CET)
Слични огласи
дизел вилушкар DAN TRUCK 9660 MD DAN TRUCK 9660 MD 27.000 € Дизел вилушкар 2002 Унгарија, Budapest