Laslo Truck
македонски
Почетна Виљушкари Електрични вилушкари Електричен вилушкар Atlet APC 100 Elektromos targonca

Електричен вилушкар Atlet APC 100 Elektromos targonca

PDF
Сподели
5.900 €
Нето цена
7.493 €
Бруто цена
Контактирајте не
Повикајте
Марка Atlet
Модел APC 100 Elektromos targonca
Тип електричен вилушкар
Година на производство 1998
Работни часови 5182 м/ч
Носивост 1000 кг
Локација Унгарија Budapest
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот DO168
Опис
Вкупни димензии височина - 2.62 м
Состојба
Состојба половни

Дополнителни информации — Електричен вилушкар Atlet APC 100 Elektromos targonca

Унгарски
Azonosító: DO168 - Rendelhető - Üzemóra: 5 182 óra - Elektromos targonca -
Како да стапите во контакт со нас
Laslo Truck
Laslo Truck
country flag Унгарија
+36 30 790... Прикажи +36 30 790 5966
Пишете ни
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Контакти
Vörös László
Vörös László
Јазици: српски, руски, унгарски, германски, англиски
+36 30 790... Прикажи +36 30 790 5966
Како да не најдете
Адреса
Унгарија, Централна Унгарија, H-1200, Budapest, Nagykörösi út 0195048/18 hrsz.
Локално време на дилерот: 04:49 (CET)