Laslo Truck
македонски
Почетна Рударски опреми Зглобни дампери Зглобен дампер Bell B35D Muldenkipper

Зглобен дампер Bell B35D Muldenkipper

PDF
Сподели
69.500 €
Нето цена
82.705 €
Бруто цена
Контактирајте не
Повикајте
Марка Bell
Модел B35D Muldenkipper
Тип зглобен дампер
Година на производство 2012
Работни часови 16654 м/ч
Локација Унгарија Budapest
Датум на објавување дек 02, 2023
Каталошки број на продавачот LEK393
Мотор
Сила 408 кс (300 kW)
Евро Euro 1
Менувачи
Тип автоматски
Оски
Состојба на гумите 70 %
Сопирачки
ABS
Кабина
Клима уред
Контрола на клима
Дополнителна опрема
Погон на сите тркала
Состојба
Состојба половни

Дополнителни информации — Зглобен дампер Bell B35D Muldenkipper

Германски
Nettogewicht: 28230
Fahrzeug Nr. 1457
Bell B35D
Muldenkipper
6x6
Muldeninhalt 21m3
Nutzlast: 32,5t
aus 1. Hand
Motor: Mercedes OM501LA
guter technische Zustand
Sieh Fotos und Video
Како да стапите во контакт со нас
Laslo Truck
Laslo Truck
country flag Унгарија
+36 30 790... Прикажи +36 30 790 5966
Пишете ни
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Контакти
Vörös László
Vörös László
Јазици: српски, руски, унгарски, германски, англиски
+36 30 790... Прикажи +36 30 790 5966
Како да не најдете
Адреса
Унгарија, Централна Унгарија, H-1200, Budapest, Nagykörösi út 0195048/18 hrsz.
Локално време на дилерот: 06:23 (CET)
Слични огласи