Laslo Truck
македонски

Сите возила

Филтер
Сортирање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Резултати од пребарување: 2584 огласа
Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со рамна платформа IVECO ML100E22 IVECO ML100E22 54.500 € Камион со рамна платформа 12/2007 113285 км Унгарија, Budapest
камион со рамна платформа Renault  Midlum 180.08 Renault Midlum 180.08 16.000 € Камион со рамна платформа 04/2006 361995 км Унгарија, Budapest
автодигалка Tadano  TR300E Tadano TR300E 54.500 € Автодигалка 4350 м/ч 30000 кг Унгарија, Budapest
багер на тркала Liebherr A312 Liebherr A312 13.800 € Багер на тркала 1996 17048 м/ч Унгарија, Budapest