Laslo Truck
Унгарија, Централна Унгарија, H-1186 , Budapest, Zádor utca 2
македонски
Почетна Рударски опреми

Рударски опреми

Филтер
Сортирање
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Резултати од пребарување: 10 огласа
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
зглобен дампер Komatsu HM300-1 Komatsu HM300-1 52.500 € Зглобен дампер 2005 67140 км Унгарија, Budapest
мини дампер Thwaites MACH 2065 Thwaites MACH 2065 15.100 € Мини дампер 2015 1900 м/ч Унгарија, Budapest
зглобен дампер Komatsu HM300-1 Komatsu HM300-1 64.345 € Зглобен дампер 2005 12400 м/ч Унгарија, Budapest
мини дампер Paus AKR 185 Paus AKR 185 13.900 € Мини дампер 2009 3311 м/ч Унгарија, Budapest