Laslo Truck
македонски
Почетна Комерцијални возила

Комерцијални возила

Филтер
Сортирање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Резултати од пребарување: 389 огласа
Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
комбе ладилник Renault Trafic Long Renault Trafic Long 15.900 € Комбе ладилник 2018-06 263130 км Унгарија, Budapest
камион-ладилник < 3.5т IVECO Daily 35C13 IVECO Daily 35C13 9.800 € Камион-ладилник < 3.5т 2011 269222 км Унгарија, Budapest
камион со церада < 3.5т Citroen Jumper P+P Citroen Jumper P+P 22.600 € Камион со церада < 3.5т 2018 70137 км Унгарија, Budapest
камион-шасија < 3.5т Citroen Jumper Alváz Citroen Jumper Alváz 20.300 € Камион-шасија < 3.5т 2018 70137 км Унгарија, Budapest