Laslo Truck
Унгарија, Централна Унгарија, H-1186 , Budapest, Zádor utca 2
македонски
Почетна Цистерни

Цистерни

Филтер
Сортирање
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Резултати од пребарување: 6 огласа
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
полуприколка автоцистерна Menci SL 105 Menci SL 105 30.900 € Полуприколка автоцистерна 2008 пневматски/пневматски Унгарија, Budapest
полуприколка автоцистерна Schwarzmüller SACIM Schwarzmüller SACIM 26.500 € Полуприколка автоцистерна 2008 пневматски/пневматски Унгарија, Budapest
полуприколка автоцистерна Kaiser FEM-KER Kaiser FEM-KER 13.800 € Полуприколка автоцистерна 2000 пневматски/пневматски Унгарија, Budapest
полуприколка автоцистерна Schwarzmüller SACIM Schwarzmüller SACIM 26.500 € Полуприколка автоцистерна 2008 пневматски/пневматски Унгарија, Budapest
полуприколка автоцистерна Menci SL 105 Menci SL 105 34.000 € Полуприколка автоцистерна 2008 пневматски/пневматски Унгарија, Budapest