Laslo Truck
македонски
Почетна Камиони

Камиони

Филтер
Сортирање
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Резултати од пребарување: 1305 огласа
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со рамна платформа Volvo FH 420 Volvo FH 420 36.000 € Камион со рамна платформа 2010 673000 км Унгарија, Budapest
камион со рамна платформа DAF XF 460 DAF XF 460 58.500 € Камион со рамна платформа 2014 559000 км Унгарија, Budapest
камион со рамна платформа Mercedes-Benz ACTROS 3336 Mercedes-Benz ACTROS 3336 61.400 € Камион со рамна платформа 2012 305000 км Унгарија, Budapest
камион-ладилник DAF CF 75.310 DAF CF 75.310 16.400 € Камион-ладилник 2002 423656 км Унгарија, Budapest
камион со рамна платформа Renault Maxity 130.35 Eco Renault Maxity 130.35 Eco 17.300 € Камион со рамна платформа 04/2009 128150 км Унгарија, Budapest
камион кипер IVECO 440 IVECO 440 18.500 € Камион кипер 2002 804933 км Унгарија, Budapest
камион платформа DAF CF XF 85.410 DAF CF XF 85.410 93.900 € Камион платформа 07/2012 537000 км Унгарија, Budapest