Laslo Truck
Унгарија, Централна Унгарија, H-1186 , Budapest, Zádor utca 2
македонски
Почетна Виљушкари

Виљушкари

Филтер
Сортирање
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Резултати од пребарување: 12 огласа
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
телескопски натоварувач JCB 540-170 Radlader JCB 540-170 Radlader 45.444 € Телескопски натоварувач 2014 3058 м/ч Унгарија, Budapest
телескопски натоварувач Bobcat T40140 Bobcat T40140 31.540 € Телескопски натоварувач 2001 5500 м/ч Унгарија, Budapest
телескопски натоварувач Manitou MT1030 2-E2 Manitou MT1030 2-E2 32.980 € Телескопски натоварувач 2007 5000 м/ч Унгарија, Budapest
телескопски натоварувач Manitou MT1435 Manitou MT1435 34.825 € Телескопски натоварувач 2007 5000 м/ч Унгарија, Budapest
телескопски натоварувач Manitou MT1435 Manitou MT1435 26.500 € Телескопски натоварувач 2007 5000 м/ч Унгарија, Budapest
телескопски натоварувач Bobcat T40140 Bobcat T40140 25.000 € Телескопски натоварувач 2001 5500 м/ч Унгарија, Budapest
дизел вилушкар Manitou MSI50T 1E3 Manitou MSI50T 1E3 22.000 € Дизел вилушкар 2012 5000 м/ч Унгарија, Budapest
ротирачки телескопски натоварувач Manitou MRT 2150 TOPZUSTAND Manitou MRT 2150 TOPZUSTAND 60.000 € Ротирачки телескопски натоварувач 2006 4640 м/ч Унгарија, Budapest