Laslo Truck
Унгарија, Централна Унгарија, H-1186 , Budapest, Zádor utca 2
македонски
Почетна Камиони влекачи

Камиони влекачи

Филтер
Сортирање
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Резултати од пребарување: 104 огласа
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион влекач IVECO 65C18D Tractor IVECO 65C18D Tractor 10.000 € Камион влекач 2010-05 269000 км Унгарија, Budapest
камион влекач MAN TGX 18.510 XXL MAN TGX 18.510 XXL 48.400 € Камион влекач 11/2019 414000 км Унгарија, Budapest
камион влекач Volvo FH 480 Volvo FH 480 16.900 € Камион влекач 2007 878820 км Унгарија, Budapest
камион влекач MAN TGX 18.510 XXL MAN TGX 18.510 XXL 48.400 € Камион влекач 11/2019 414000 км Унгарија, Budapest
камион влекач MAN TGS 18.360 MAN TGS 18.360 31.400 € Камион влекач 2009 331000 км Унгарија, Budapest