Laslo Truck
Унгарија, Централна Унгарија, H-1186 , Budapest, Zádor utca 2
македонски
Почетна Автобуси

Автобуси

Филтер
Сортирање
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Резултати од пребарување: 7 огласа
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
друг автобус Cpil 43 Cpil 43 50.000 € Друг автобус 2010-03 30000 км Унгарија, Budapest
приградски автобус Isuzu Novo Lux Bus Isuzu Novo Lux Bus 61.500 € Приградски автобус 2016 182000 км Унгарија, Budapest
приградски автобус Isuzu Novo Ultra Bus Isuzu Novo Ultra Bus 67.400 € Приградски автобус 2016 Euro 5 Унгарија, Budapest