Laslo Truck
македонски
Почетна Градежни машини

Градежни машини

Филтер
Сортирање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Резултати од пребарување: 375 огласа
Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автодигалка Tadano  TR300E Tadano TR300E 54.500 € Автодигалка 4350 м/ч 30000 кг Унгарија, Budapest
багер на тркала Liebherr A312 Liebherr A312 13.800 € Багер на тркала 1996 17048 м/ч Унгарија, Budapest
багер на тркала Volvo EW140C 3 Volvo EW140C 3 33.900 € Багер на тркала 2008 14848 м/ч Унгарија, Budapest