Laslo Truck
македонски
Почетна Виљушкари Телескопски натоварувачи Телескопски натоварувач Bobcat T40140

Телескопски натоварувач Bobcat T40140

PDF
Сподели
26.000 €
Нето цена
33.020 €
Бруто цена
Контактирајте не
Повикајте
Марка Bobcat
Модел T40140
Тип телескопски натоварувач
Година на производство 2001
Работни часови 5500 м/ч
Носивост 4000 кг
Нето тежина 10000 кг
Вкупна тежина 14000 кг
Локација Унгарија Budapest
Датум на објавување ное 24, 2023
Каталошки број на продавачот JAST060
Опис
Висина на подигање 14 м
Мотор
Гориво дизел
Менувачи
Тип автоматски
Оски
Оски 2
Оскина конфигурација 4x4
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја жолт

Дополнителни информации — Телескопски натоварувач Bobcat T40140

Унгарски
Azonosító : JAST060 - Üzemidő : 5500 óra - Rendelhető - Teleszkópos rakodó
Како да стапите во контакт со нас
Laslo Truck
Laslo Truck
country flag Унгарија
+36 30 790... Прикажи +36 30 790 5966
Пишете ни
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Контакти
Vörös László
Vörös László
Јазици: српски, руски, унгарски, германски, англиски
+36 30 790... Прикажи +36 30 790 5966
Како да не најдете
Адреса
Унгарија, Централна Унгарија, H-1200, Budapest, Nagykörösi út 0195048/18 hrsz.
Локално време на дилерот: 05:27 (CET)
Слични огласи
телескопски натоварувач Manitou MT1435 Manitou MT1435 29.500 € Телескопски натоварувач 2007 5000 м/ч Унгарија, Budapest
телескопски натоварувач Manitou MRT 2150 Manitou MRT 2150 60.000 € Телескопски натоварувач 2006 4640 м/ч Унгарија, Budapest