Laslo Truck
македонски
Почетна Виљушкари Телескопски натоварувачи Телескопски натоварувач JCB 535-95 Teleszkópos rakodó

Телескопски натоварувач JCB 535-95 Teleszkópos rakodó

PDF
Сподели
84.900 €
Нето цена
107.823 €
Бруто цена
Контактирајте не
Повикајте
Марка JCB
Модел 535-95 Teleszkópos rakodó
Тип телескопски натоварувач
Година на производство 2021
Работни часови 427 м/ч
Носивост 3500 кг
Нето тежина 8215 кг
Локација Унгарија Budapest
Датум на објавување ное 22, 2023
Каталошки број на продавачот IMP653
Опис
Вкупни димензии широчина - 2.36 м, височина - 2.49 м
Мотор
Сила 74.83 кс (55 kW)
Гориво дизел
Турбо
Интеркулер
Менувачи
Тип PowerShift
Оски
Оскина конфигурација 4x4
Големина на гуми 15.5 / 80-24
Кабина
Клима уред
Авто радио CD
Дополнителна опрема
Лопата за камења
Вилушки
Состојба
Состојба половни
Прво лакирање
Оригинална боја

Дополнителни информации — Телескопски натоварувач JCB 535-95 Teleszkópos rakodó

Унгарски
Azonosító: IMP653 - Rendelhető - Üzemóra: 427 óra - Teleszkópos rakodó -
Како да стапите во контакт со нас
Laslo Truck
Laslo Truck
country flag Унгарија
+36 30 790... Прикажи +36 30 790 5966
Пишете ни
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Контакти
Vörös László
Vörös László
Јазици: српски, руски, унгарски, германски, англиски
+36 30 790... Прикажи +36 30 790 5966
Како да не најдете
Адреса
Унгарија, Централна Унгарија, H-1200, Budapest, Nagykörösi út 0195048/18 hrsz.
Локално време на дилерот: 05:25 (CET)
Слични огласи
телескопски натоварувач Manitou MT1435 Manitou MT1435 29.500 € Телескопски натоварувач 2007 5000 м/ч Унгарија, Budapest
телескопски натоварувач Bobcat T40140 Bobcat T40140 26.000 € Телескопски натоварувач 2001 5500 м/ч Унгарија, Budapest
телескопски натоварувач Manitou MRT 2150 Manitou MRT 2150 60.000 € Телескопски натоварувач 2006 4640 м/ч Унгарија, Budapest