Laslo Truck
македонски
Почетна Виљушкари Телескопски натоварувачи Телескопски натоварувач Manitou MRT 2150

Телескопски натоварувач Manitou MRT 2150

PDF
Сподели
60.000 €
Нето цена
73.800 €
Бруто цена
Контактирајте не
Повикајте
Марка Manitou
Модел MRT 2150
Тип телескопски натоварувач
Година на производство 2006
Работни часови 4640 м/ч
Носивост 5000 кг
Локација Унгарија Budapest
Датум на објавување ное 26, 2023
Каталошки број на продавачот LU1318
Оски
Оски 2
Оскина конфигурација 4x4
Сопирачки
ABS
EBS
Кабина
Клима уред
Дополнителна опрема
Систем за брза замена
Погон на сите тркала
Состојба
Состојба половни

Дополнителни информации — Телескопски натоварувач Manitou MRT 2150

Унгарски
MANITOU MRT 2150
Imported / Accident-FREE
EQUIPMENT
BRIDGE LOCK REAR
TELESCOPIC ARM
HYDRAULIC HOSE FOR ATTACHMENTS
4 SIDE SUPPORTS
LIFTING CAPACITY: 5000 kg
RANGE: 21000 mm - telescopic
ROTATION: 360°
TIRES: Pneumatic off-road tires 4x4x4
CONTROLS: hydraulic and electric controls with joysticks
Како да стапите во контакт со нас
Laslo Truck
Laslo Truck
country flag Унгарија
+36 30 790... Прикажи +36 30 790 5966
Пишете ни
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Контакти
Vörös László
Vörös László
Јазици: српски, руски, унгарски, германски, англиски
+36 30 790... Прикажи +36 30 790 5966
Како да не најдете
Адреса
Унгарија, Централна Унгарија, H-1200, Budapest, Nagykörösi út 0195048/18 hrsz.
Локално време на дилерот: 05:06 (CET)
Слични огласи
телескопски натоварувач Manitou MT1435 Manitou MT1435 29.500 € Телескопски натоварувач 2007 5000 м/ч Унгарија, Budapest
телескопски натоварувач Bobcat T40140 Bobcat T40140 26.000 € Телескопски натоварувач 2001 5500 м/ч Унгарија, Budapest