Laslo Truck
македонски
Почетна Виљушкари Телескопски натоварувачи Телескопски натоварувач Manitou MT1435

Телескопски натоварувач Manitou MT1435

PDF
Сподели
29.500 €
Нето цена
37.465 €
Бруто цена
Контактирајте не
Повикајте
Марка Manitou
Модел MT1435
Тип телескопски натоварувач
Година на производство 2007
Работни часови 5000 м/ч
Носивост 3500 кг
Нето тежина 9915 кг
Вкупна тежина 13420 кг
Локација Унгарија Budapest
Датум на објавување ное 24, 2023
Каталошки број на продавачот JAST064
Опис
Висина на подигање 14 м
Мотор
Сила 84 кс (61.74 kW)
Гориво дизел
Менувачи
Тип автоматски
Оски
Оски 2
Оскина конфигурација 4x4
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја црвен

Дополнителни информации — Телескопски натоварувач Manitou MT1435

Унгарски
Azonosító : JAST064 - Üzemidő : 5000 óra - Rendelhető - Teleszkópos rakodó
Како да стапите во контакт со нас
Laslo Truck
Laslo Truck
country flag Унгарија
+36 30 790... Прикажи +36 30 790 5966
Пишете ни
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Контакти
Vörös László
Vörös László
Јазици: српски, руски, унгарски, германски, англиски
+36 30 790... Прикажи +36 30 790 5966
Како да не најдете
Адреса
Унгарија, Централна Унгарија, H-1200, Budapest, Nagykörösi út 0195048/18 hrsz.
Локално време на дилерот: 05:33 (CET)
Слични огласи
телескопски натоварувач Manitou MRT 2150 Manitou MRT 2150 60.000 € Телескопски натоварувач 2006 4640 м/ч Унгарија, Budapest
телескопски натоварувач Bobcat T40140 Bobcat T40140 26.000 € Телескопски натоварувач 2001 5500 м/ч Унгарија, Budapest